Copyright © 2016  Bereket Yemek

 Yemeğinizi sizin mekanınızda yapabiliriz... Çalışan sayısı fazla olan iş yerleri için üretimin yerinde yapılması pek çok yönden gerekliliktir. Bu yerler üretime elverişli bir altyapı ve hijyen şartları sağlandığı andan itibaren gereken mutfak ekipmanları ve yeterli personel sayısı ile kesintisiz hizmet verebilir hale gelirler.
Her aşamadaki ayrıntılara gösterdiği özen ve emek ile tüm müşterilerini kalıcı dostluklara taşımaktadır.  Menüler; gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar üretimin tüm süreci, sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilmektedir. Satın alma bölümü; en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ve en güvenilir ürünleri temin etmektedir. Üretimin, müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olmasına büyük bir özen gösterilmektedir. Ayrıca taşımalı eğitimde sıcak yemek servisimiz vardır. Öğrencilerimize bizimde katkımız olsun istiyoruz ve uygun fiyatlarla okullarımıza taşımalı yemek servisi hizmeti yapmaktayız. ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZDİR.
D Ü Ğ Ü N - N İ Ş A N - S Ü N N E T O R G A N İ Z A S Y O N L A R I
Yeni hayatınıza başlarken, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek istermisiniz?  Profesyonelce yaptığımız kaliteli organizasyonların başında Düğün Organizasyonları gelmektedir. Firmamız; hayallerinizi ve hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde organizasyonun kusursuz sonuçlanması için bütün ekip ve ekipmanlarıyla yanınızdadır. Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan bu özel günde, düğün davetinizin kusursuz geçmesi için profesyonel kadromuzla her türlü hizmeti vermekteyiz. Masa sandalye süslemelerinde renk seçimi, şamdanlı, mumlu, çiçekli masa üstü düzeni, gelin yolu, nikah masası, volkan, lazer ve havai fişek gösterileri, barkovizyon, video çekimi ve sahne kurulumu hizmetlerimizle her türlü ayrıntıyı koordine ederek, hesaplı ve kaliteli hizmet sunarız.
Özel günleriniz için deneyimli ekibimiz hizmetinizde... Tüm teknik olanakları ve deneyimli ekibiyle Bereket Yemek, özel günlerinizde ve iş toplantılarınızda çözüm ortağınız olarak, başarılı bir organizasyonla sizleri ve misafirlerinizi memnun edecektir.
 Anlık talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. Tüm teknik olanakları ve deneyimli ekibiyle Bereket Yemek, özel günlerinizde ve iş toplantılarınızda çözüm ortağınız olarak, başarılı bir organizasyonla sizleri ve misafirlerinizi memnun edecektir.
S E R V İ S T A Ş I M A C I L I K H İ Z M E T L E R İ
Kamu okul ve özel kuruluşlarının, beliryeceği kurallar çerçevesinde taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız.
YERİNDE HİZMET
TAŞIMALI HİZMET
T O P L A N T I - S E M İ N E R L E R
EĞLENCE - AÇILIŞLAR

Q ajans